Alila Purnama – Komodo/Raja Ampat, Indonezja

Alila Purnama – Komodo/Raja Ampat, Indonezja

ABOUT

Alila Purnama to tradycyjna łódź – jedna z najbardziej luksusowych w Azji. Zapewnia ultra-nowoczesne i relaksujące zakwaterowanie dla maksymalnie dziesięć osób. 46- metrowa Alila została ręcznie wykonana, tradycyjną metodą przez marynarzy Płd. Sulawesi w Indonezji. Składa się z trzech pokładów. Meble na pokład zostały wykonane z drewna tekowego, rattanu i innych lokalnych materiałów.

Łódź składa się z pięciu dobrze wyposażonych apartamentów; wszystkie są klimatyzowane, z łóżkami typu queen-size, łazienką z prysznicem, oddzielnym WC, dużą szafą i biurkiem. Master Suite oferuje duże panoramiczne okno z widokiem na ciągle zmieniające się krajobrazy. W łazience znajduje się prysznic, wanna, dwie umywalki i oddzielna toaleta oraz duży taras słoneczny z leżakami i kanapą.

Udogodnienia: nurkowanie i własne centrum PADI, zabiegi SPA z licencjonowanym terapeutą,restauracja i bar.

Kierunki:
Park Narodowy Komodo został założony w 1980 r. w celu ochrony słynnych ‘Komodo dragons’, czyli największych waranów świata. Park Komodo zamieszkuje około 6000 tych osobników, w 1991 roku został on wpisany na światową Listę UNESCO. Położony jest w południowo–wschodniej Indonezji między wyspami Sumbawą i Flores. Park składa się pięciu głównych wysp: Komodo, Rinca, Padar, Gili Motang i Nusa Kode oraz licznych mniejszych wysepek.

Wyspy Raja Ampat to morski park narodowy, znajdujący się na terenie prowincji Papua Zachodnia w Indonezji .To archipelag składający się z 1500 małych wysp i 4 głównych; Waigeo, Misool, Salawati i Batanta. Raja Ampat to idealne miejsce do podziwiania tętniącego życiem oceanu i jedno z najpiękniejszych miejsc świata do nurkowania. Badania naukowe przeprowadzone w 2001 r. wykazały blisko 1000 zupełnie nowych gatunków ryb.

ORDER

Let me a message, question. It will be a pleasure to respond to you!

YOUR PRIVILEGES

PRESTATIONS