Cheval Blanc St Barth Isle de France – St. Barths, Karaiby

Cheval Blanc St Barth Isle de France – St. Barths, Karaiby

ABOUT

Saint-Barthélemy – zdecydowanie najbardziej ekskluzywna wyspa na Karaibach, w pełni zasługująca na swoją świetną międzynarodową reputację. Na jej wyjątkowość i prestiż składają się: liczne szerokie, piaszczyste plaże na zaledwie 25 km linii brzegowej, charakterystyczny krajobraz z kolorowymi rezydencjami, najnowocześniejsze jachty w porcie, markowe butiki, bary na plaży oraz iście francuski klimat, porównywany z panującym w europejskim St. Tropez.  Hotel Cheval Blanc St Barth Isle de France, doceniany już od wielu lat za najwyższy poziom świadczonych usług oraz dbałość o każdy szczegół, proponuje ucieczkę w atmosferę elegancji, luksusu, ale i prostoty w najlepszym wydaniu. Hotel-legenda, przejęty w lipcu 2013 r. przez grupę LVMH, jest położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży Flamands, uważanej powszechnie za najlepszą na wyspie. Oferuje przede wszystkim wyjątkowe zakwaterowanie w 40 zacisznie zlokalizowanych pokojach, apartamentach i willach, wyśmienitą kuchnię, renomowane The Cheval Blanc SPA, nowoczesne centrum fitness, a także specjalny serwis dla dzieci dostępny na życzenie.

Beach Suite z prywatnym jacuzzi (135 m², 2 sypialnie, 4 osób)

Apartament składający się z dwóch sypialni z łazienkami, ogromnego salonu i kuchni, z dwoma słonecznymi tarasami oraz prywatnym jacuzzi na romantyczne wieczory. Beach Suite oferuje niezakłócony relaks, kameralną atmosferę oraz dostęp do piaszczystej plaży i rewelacyjny widok na ocean.

 

Flamands Villa z prywatnym basenem (400 m², 3 sypialnie, 6 osób)

Dwie wille tego typu, każda o powierzchni 400 m², zagwarantują gościom niespotykane poczucie przestrzeni i luksusu. Zapewniają zakwaterowanie bezpośrednio przy piaszczystej plaży z prywatnym dostępem oraz wyjątkowy zindywidualizowany serwis. do dyspozycji gości są: trzy jasne sypialnie z przyległymi łazienkami i garderobami, elegancki salon z w pełni wyposażoną kuchnią, siłownia, sala kina domowego oraz taras z prywatnym basenem bez krawędzi i z zapierającymi dech widokami na piękną zatokę. Przydzielony do każdej willi kamerdyner zadba o to, by pobyt był niezapomniany.

 

ORDER

Let me a message, question. It will be a pleasure to respond to you!

YOUR PRIVILEGES

PRESTATIONS