Dunia Baru, Indonezja

Dunia Baru, Indonezja

ABOUT

Nigdy wcześniej nie widziano tradycyjnego jachtu tej klasy. Nie szczędzono wydatków na jego budowę i wyposażenie, stał się zatem hołdem dla indonezyjskiego rzemiosła. Szkutnicy z Ara (Sulawesi) są najbardziej znanymi budowniczymi łodzi w tym kraju. To oni zbudowali najlepsze statki handlowe w Indonezji, ale projekt „Dunia Baru” stanowił wyzwanie nawet dla tych perfekcjonistów.

Efekt ich pracy jest wprost niewiarygodny – luksusowy design, przestronne wnętrza i szereg nowoczesnych udogodnień. Na jachcie jest sześć eleganckich kabin z łazienkami, na rufie górnego pokładu znajduje się sypialnia główna z dużą łazienką i tarasem wypoczynkowym. Liczne salony i tarasy wypoczynkowe zapewnią wymarzony wypoczynek i wspaniałe widoki. Ultranowoczesne wyposażenie obejmuje niezależny system klimatyzacji i nastrojowe oświetlenie oraz 32-calowy telewizor LED z płaskim ekranem, DVD i telewizją satelitarną w każdej kajucie. Salon wyposażony jest w 60-calowy telewizor LED oraz doskonałe nagłośnienie, muzyką i oświetleniem można sterować za pomocą ekranu dotykowego.

Kierunki rejsów: Bali – Lombok – Sumbawa – Komodo – Flores – Alor – Wakatobi – Spice Islands – Raja Ampat – Cendrawasih

Zaskakujące są ogromne różnice między wyspami. Niezależnie od tego czy mieszkają na nich hindusi, muzułmanie czy chrześcijanie, zapewniamy spotkania z jednymi z najbardziej przyjaznych i gościnnych ludzi na świecie. Z radością pomogą naszym gościom zrozumieć i wczuć się w bogactwo ich kultury. Przykładowo wyspa Muslim Lombok jest zupełnie różna od swojej siostrzanej hinduskiej wyspy Bali, mimo że dzieli je odległość zaledwie krótkiej wycieczki. Strzelisty wulkaniczny szczyt Spice Island Ternate wydaje się światem krańcowo odmiennym od nizinnych lasów Kei Islands (jeśli legendy mówią prawdę, nawiedzonych), położonych na drugim końcu tego samego archipelagu.

Rejs tym ultraluksusowych jachtem będzie wyjątkowym przeżyciem, które zapadnie w pamięć na długo!

ORDER

Let me a message, question. It will be a pleasure to respond to you!

YOUR PRIVILEGES

PRESTATIONS