Eden Rock – St Barths, Karaiby

Eden Rock – St Barths, Karaiby

ABOUT

Położony na skalistym wzniesieniu w samym sercu wyspy, Eden Rock – St Barths zapewnia zachwycający widok na wyspę. Goście mogą cieszyć się urokiem otaczających hotel piaszczystych białych plaż, kryształowo czystego morza i bogatej w morską faunę urokliwej rafy koralowej. Mogą także wybrać się na spacer do pobliskiej wioski St Jean, gdzie znajdą tętniące życiem sklepy, atrakcyjne bary i restauracje.

Nina i Rockstar to przestronne, ultraluksusowe prywatne wille, które przyciągają gości wspaniałym wystrojem, wyborną kuchnią, świetnym zagospodarowaniem i doskonałą lokalizacją z bezpośrednim dostępem do plaży St Jean.

Willa Nina (560 m2, 2 sypialnie, 4 osoby)

Ulokowana na plaży, zapewnia możliwość podziwiania morza i wygrzewania się na słońcu w jednym z dwóch basenów lub na tarasie wyposażonym w wygodne leżaki. Na łącznej powierzchni 560 m2 znajdują się dwie komfortowe, elegancko urządzone sypialnie, prywatna galeria sztuki z wyjątkową kolekcją dzieł, przestronny salon, jadalnia, a także sala rozrywkowa z telewizorem, odtwarzaczem muzyki, książkami i grami.

Willa Rockstar (1500 m2, 4+2 sypialnie, 10 osób)

Olbrzymi dom, o powierzchni niemal 1500 m2, o którym mówi się, że przypomina lądowy jacht wart 100 mln dolarów. Zapewnia on gościom prywatność oraz bezpieczeństwo, ma własną bramę prowadzącą na rozległą plażę z różowym i białym piaskiem. W Rockstar są cztery ultraluksusowe apartamenty z królewskimi łożami (w jednej z nich znajduje się biała łazienka ze złotymi kafelkami) oraz dwa dodatkowe pokoje dla dzieci lub obsługi, studio nagrań i sala projekcyjna, prywatne biuro, w pełni wyposażona siłownia oraz ogrodzony ogród zapewniający prywatność i jednocześnie przylegający do plaży.

Obie wille oferują szereg wspólnych udogodnień i usług, takich jak:

  • wykonane na zamówienie kuchnie w stylu włoskim
  • bar whisky Glen Affric, mogący się poszczyć aż 40 gatunkami tego alkoholu
  • zindywidualizowane usługi VIP na lotniskach w St. Martin i Antigua
  • VIP przejazd na lotnisko przestronnym, klimatyzowanym autem
  • kamerdyner i personel świadczący usługi 24 godziny na dobę
  • do dyspozycji kilka samochodów, rowery, a także sprzęt sportowy

 

ORDER

Let me a message, question. It will be a pleasure to respond to you!

YOUR PRIVILEGES

PRESTATIONS