Emirates Palace – Abu Zabi

Emirates Palace – Abu Zabi

ABOUT

Hotel Emirates Palace, położony w sercu Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, charakteryzuje niekwestionowany luksus, którym goście mogą się cieszyć wszędzie – od prywatnej plaży po hotelową marinę usytuowaną w naturalnej zatoce. Architektura hotelu stanowi kwintesencję tradycyjnego arabskiego stylu, a pełne królewskiego przepychu wnętrza są wykończone marmurem i połyskują złotem. W 85-hektarowej posiadłości są 2 baseny otoczone malowniczo położonymi ogrodami.

 

Royal Khaleej Suite (275 m², 1 sypialnia, 2 osoby + 2 dzieci)

Każdy gość hotelu Emirates Palace traktowany jest jak VIP, a pobyt w apartamencie Royal Khaleej z pewnością będzie tego namacalnym dowodem. Apartament o powierzchni 275 m², urządzony z troską o każdy szczegół – luksusowe meble i złote dodatki, jedwab, żyrandole wysadzane kryształami Swarovskiego tworzą iście prezydenckie otoczenie. Roztacza się z nich zniewalający widok na piaszczystą plażę porośniętą palmami i Zatokę Perską.

 

Palace Suite (460 m², 2 sypialnie, 4 osoby + 2 dzieci)

Apartament Palace jest niczym pałac w pałacu i stanowi połączenie luksusu w arabskim stylu z zapierającymi dech w piersiach widokami na Zatokę Perską roztaczającymi się z prywatnego tarasu. Znajduje się w nim duża przestrzeń dzienna i biurowa, pełne przepychu sypialnie oraz łazienki wyposażone w dużą wannę i jacuzzi, a także supernowoczesne centrum rozrywki. Jednym słowem 460 m². przepychu, gdzie zakosztować można królewskiego życia.

 

Palace Suite (680 m², 3 sypialnie, 8 osób)

680 m² luksusu w królewski stylu. Apartament podzielony został na 3 części: Coral Palace Suite, Pearl Palace Suite oraz Diamond Palace Suite. Każda ma przestronną strefę dzienną, elegancko urządzoną jadalnię i królewską sypialnię wyposażoną w wygodne łóżko typu king-size, luksusową łazienkę z prywatnym jacuzzi, sejf oraz biurko. Do dyspozycji gości jest także nowoczesne centrum rozrywki, a z prywatnego tarasu podziwiać można oszałamiający widok na piaszczystą plażę i turkusowe morze.

 

ORDER

Let me a message, question. It will be a pleasure to respond to you!

YOUR PRIVILEGES

PRESTATIONS