Le Sereno – St Barths, Karaiby

Le Sereno – St Barths, Karaiby

ABOUT

Należący do prestiżowej grupy Leading Hotels of the World, Le Sereno jest obiektem dla osób spragnionych luksusu, komfortu i całkowitej prywatności  pozostając jednocześnie nad samą plażą. Kameralny hotel, zaprojektowany przez samego Christian’a Liaigre oferuje 36 apartamentów oraz 3 przestronne wille, basen, taras słoneczny, restaurację oraz Saint-Barthélemy spa z widokiem na  morze.

 

Villa Du Pecheur – Waterfront Private Pool (215 m², 1 sypialnia, 2 osoby)

Położona bezpośrednio przy plaży, La Villa du Pecheur o powierzchni 80 m² jest uosobieniem luksusu. Składa się z 1 sypialni z własną łazienką (wanna i prysznic) i garderobą, salonu oraz przestronnego drewnianego tarasu o pow. 55 m² z kompleksem wypoczynkowym, prywatnym basenem oraz ogródkiem. Oferuje malowniczy widok na ocean i piaszczystą plażę. Całość posesji zajmuje 215 m².

Plan willi:
villapecheur.jpg.814x407_default

Le Sereno Villa (650 m², 4 sypialnie, 8 osób)

Uważana przez wielu za najlepsze zakwaterowanie na wyspie, elegancka willa o łącznej powierzchni 650 m²  z czterema sypialniami prywatnym ogrodem  o pow. 0,5 ha z widokiem na ocean. Na dwupoziomowy obiekt składa się przestronny salon, cztery komfortowe sypialnie, łazienki oraz balkony z kompleksem wypoczynkowym. Na tarasie głównym prywatny basen. Rezydencja łączy przestrzeń prywatnej posiadłości z obsługą pięciogwiazdkowego i wszelkich udogodnień dostępnych dla Gości.

 

ORDER

Let me a message, question. It will be a pleasure to respond to you!

YOUR PRIVILEGES

PRESTATIONS