Rejsy z Australis – Patagonia, Argentyna

Rejsy z Australis – Patagonia, Argentyna

ABOUT

Rejsy z Australis dają szansę zakosztowania wszystkich atrakcji Patagonii. Goście mogą podziwiać zapierające dech w piersiach zachody słońca, fascynującą faunę i florę oraz piękno patagońskich fiordów, a także poznać magiczne miejsca, takie jak Ziemia Ognista, Cieśnina Magellana, kanał Beagle, przylądek Horn. Przez 25 lat istnienia Australis oferuje swoje usługi podróżnym z całego świata, by mogli poznać najdzikszy, a jednocześnie jeden z najpiękniejszych regionów świata podczas wycieczek lądowych lub spływów pontonem prowadzonych przez doświadczonych przewodników. Goście mogą także wybrać się na dodatkowe wycieczki, by m.in. obserwować wieloryby, podążyć śladami Karola Darwina, zobaczyć kolonię pingwinów królewskich. Australis oferuje międzynarodową kuchnię na zasadzie all inclusive w formie bufetów lub potraw do wyboru z jadłospisu oraz duży wybór win i alkoholi wysokoprocentowych. Pasażerowie mogą także korzystać ze sklepu, biblioteki, gier planszowych oraz innych rodzajów rozrywki dostępnych na pokładzie, a nasza profesjonalna i wielojęzyczna obsługa jest zawsze chętna do pomocy.

„Via Australis” (zbudowany w 2005 roku, 5 pokładów, maks. 136 pasażerów w 64 kabinach)

Statek specjalnie zaprojektowany, by żeglować przez najwęższe kanały południowej Patagonii, ma wspaniały panoramiczny taras i przestronne pokoje.

„Stella Australis” (zbudowany w 2010 roku, 5 pokładów, maks. 210 pasażerów w 100 kabinach)

Przestronne pokoje, swobodna atmosfera. Fascynujące widoki można oglądać z każdego miejsca na statku, nawet z usytuowanej na górnym pokładzie siłowni. Robiący ogromne wrażenie statek, zaprojektowany do żeglowania przez południowe kanały, jest stworzony do tego, aby pasażerowie w pełni cieszyli się pięknem Patagonii.

ORDER

Let me a message, question. It will be a pleasure to respond to you!

YOUR PRIVILEGES

PRESTATIONS