Round Hill Hotel & Villas – Monteneo Bay, Jamajka

Round Hill Hotel & Villas – Monteneo Bay, Jamajka

ABOUT

Round Hill zajmuje 44 ha powierzchni wydzielonej z półwyspu pokrytego tropikalną roślinnością i kolorowymi kwiatami. Otoczony jest nieskazitelnie czystymi plażami i turkusowymi wodami Morza Karaibskiego. Do dyspozycji gości są 2 restauracje, 3 bary, SPA, centrum fitnessu z siłownią, pawilon do ćwiczeń jogi, kort tenisowy, trasy do biegania, klub dziecięcy Pineapple, prywatna plaża. Osoby lubiące czynny wypoczynek mają okazję uprawiać wiele sportów wodnych.

Willa Premium Luxury 21 z dwoma basenami (432 m2, 4 sypialnie, 10 gości)

Willa usytuowana jest w przepięknym tropikalnym ogrodzie, gdzie znajdują się dwa baseny i zewnętrzne prysznice. Wszystkie sypialnie w głównej willi mają łazienki i dużą przestrzenią mieszkalną. Przy willi znajduje się domek gościnny z dużą sypialnią, łazienką i pokojem dziennym. Willa idealna dla rodzin.

Round Hill Villa_21 - Jamaica

Willa Premium Luxury 20 z dwoma basenami (822 m2, 6 sypialni, 14 gości)

Najbardziej olśniewająca willa na wyspie, Premium Luxury, usytuowana jest na skraju tropikalnego lasu i zapewnia maksimum prywatności oraz niepowtarzalne widoki na zatokę i wzgórza regionu Hanover. Znajduje się w niej 6 sypialni, 8 łazienek, balkony z widokiem na główny basen, bar oraz wiele innych miejsc, gdzie goście mogą zrelaksować się podczas popołudniowej drzemki lub czytając dobrą książkę. Willa jest dobrym rozwiązaniem dla dużych rodzin i większych grup znajomych.

Round Hill - Villa_20 - Jamaica

Willa Premium Luxury 16 z dwoma basenami (745 m2, 6 sypialni, 14 gości)

To crème-de-la-crème Round Hill. Jest jedną z największych willi, znajduje się w niej 6 największych i najbardziej luksusowych apartamentów w całej posiadłości. Wszystkie sypialnie wyposażono w łóżka typu king size i łazienki, jest w nich duża przestrzeń mieszkalna. Goście mają do dyspozycji olbrzymi taras z basenem i domek gościnny, w którym znajdują się dwa łóżka, pokój dzienny oraz prywatny basen.

Round Hill - Villa_16 - Jamaica

ORDER

Let me a message, question. It will be a pleasure to respond to you!

YOUR PRIVILEGES

PRESTATIONS