Valley Trunk – Virgin Gorda, Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Valley Trunk – Virgin Gorda, Brytyjskie Wyspy Dziewicze

ABOUT

Valley Trunk zawdzięcza swoja nazwę żyjącym na wyspie żółwią skórzastym. Posiadłość rozciąga się na 19 akrach bujnych, tropikalnych ogrodów i przylega do plaży, gdzie wulkaniczne skały rozmieszczone są pośród białych piasków i turkusowej wody. Valley Trunk oferuje luksusowe zakwaterowanie w ośmiu rodzajach apartamentów usytuowanych w idealnie wtapiających się w otaczającą je naturę willach, rozmieszczonych na wyspie tak, by goście mogli cieszyć się prywatnością i podziwiać piękne widoki. Każda willa jest przestronna i jasna oraz posiada niepowtarzalny urok i wystrój. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, bezprzewodowy Internet, telefon, porty USB, telewizor i odtwarzacz DVD. Aby goście mogli odkrywać uroki wyspy zarówno na lądzie jak i na morzu, do ich dyspozycji są meleksy z napędem elektrycznym oraz Xanadu, jacht z 1968 roku. Valley Trunk to idealne miejsce dla grup liczących 16 osób, jednakże ilość ta może być zwiększona.

Apartament Master

Apartament znajduje się w najwyższym miejscu posiadłości i składa się z obszernej sypialni wyposażonej w projektor, jadalni, pokoju dziennego oraz garderoby. Goście mogą relaksować się i rozkoszować się widokiem na morze na prywatnym tarasie rozpościerającym się nad basenem bez krawędzi.

 

Apartament Poolside

Zaledwie kilka kroków od basenu bez krawędzi, goście zamieszkujący ten apartament mogą wyciszyć się na prywatnym tarasie podziwiając malownicze widoki.

 

Apartament Coral

Usytuowany nad olbrzymim kamieniem wulkanicznym, który stanowi swoiste przedłużenie tarasu, gdzie goście mogą relaksować się i podziwiać wspaniały widok na bezkrese morze.

 

Wille Ocean i Garden

Eleganckie  wille wyposażone w prywatny taras łączący poszczególne pokoje – każdy z nich oferuje tak samo urocze widoki na morze. Idealne miejsce dla rodziny lub grupy przyjaciół.

ORDER

Let me a message, question. It will be a pleasure to respond to you!

YOUR PRIVILEGES

PRESTATIONS